preskoči na sadržaj

Osnovna škola Domovinske zahvalnosti

Login
Sada je točno...

Logo škole

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Šk. kalendar '21./'22.

Raspored zvonjenja

Click here for more graphics and gifs!

PRIJEPODNE

1. 8:00-8:40

2. 8:45-9:25

3. 9:35-10:15

4. 10:30-11:10

5. 11:15-11:55

6. 12:00-12:40

POSLIJEPODNE

1. 14:00-14:40

2. 14:45-15:25

3. 15:35-16:15

4. 16:30-17:10

5. 17:15-17:55

6. 18:00-18:40

Knjižnica

DIGITALNI KATALOG

e-Twinning škola

e-Škola smo od 2016.

Office 365

Microsoft Showcase

Microsoft Showcase School

za 2016./2017.g. i 

2018./2019.

Mi smo ENABLE škola

DABAR

Korisno za učitelje

ncvvo

Kninska tvrđava/muzej

TZ Knin

Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 10. 2011.

Ukupno: 2004572
Ovaj mjesec: 4446
Projekt OŠDZ

Erasmus+ Logo i web

Anketa (mala)
Radujete li se početku školske godine?



Školski profili

Upisi u srednju školu

Obrazovanje

Sigurniji internet

Red Button MUP

Izdavačke kuće

 

Edutorij eŠkole

Časopisi

Portali i e-novine

net.hr

24sata.hr

Dnevnik.hr

Jutarnji list.hr

tportal.hr

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Obavijest: Popis prvašića za 2014./2015. šk.god.
Autor: Danijel Forjan, 1. 9. 2014.

U nastavku možete pronaći popis prvašića i razrednike kojima su dodjeljeni.


A SMJENA

 

1a – Đurđica Friganović

  1. Baliban Dino
  2. Čular Katarina
  3. Đapić Dario
  4. Đurić Marko
  5. Goreta Lovre
  6. Josipović Petar
  7. Jukić Marijana
  8. Jurešić Ana
  9. Kreković Katarina
  10. Lovrenović Noa
  11. Maglov Arijan
  12. Matošević Rafael
  13. Milić David
  14. Okadar Petra
  15. Petričević Filip
  16. Pokrovac Leona
  17. Puljić Gabrijel
  18. Stefanova Semionova Maria Isabel
  19. Štrbac Leonardo
  20. Tošić Ana
  21. Višnjić Ivana

 

1b – Marija Stojanović

  1. Anić Kremić Lana
  2. Baša Marina
  3. Belak Ivan
  4. Bitunjac Toni
  5. Bobanović Luka
  6. Čičak Lara
  7. Ercegovac Petar
  8. Grizelj Ive
  9. Kegalj Duje
  10. Kegalj Petra
  11. Konforta Mellani
  12. Majstorović Dimitrije
  13. Maloča Petra
  14. Mihaljević Ante
  15. Pervan Nika
  16. Rajčić Marko
  17. Taslak Sarah
  18. Uvodić Paško
  19. Vrbat Jakov
  20. Vučemilović – Grgić Ivano

 

B SMJENA

 

1c – Biljana Macura

  1. Anić Antić Hrvoje
  2. Blažević Sanja
  3. Brečić Duje
  4. Čepo Miro
  5. Čolić Emanuel
  6. Ćuruvija Luka
  7. Degenek Mia
  8. Džalto Lana
  9. Đujić Mila
  10. Jelić Petra Lea
  11. Jelovina Mia
  12. Komšić Petra
  13. Krišto Karlo
  14. Lučić Antonio
  15. Milivojević Nemanja
  16. Modrić Iva
  17. Novaković Laura
  18. Palavra Josip
  19. Šamija Antonela
  20. Vujanić Petra

 

1d – Marija Kero

  1. Andrić Lana
  2. Bubonja Mihajlo
  3. Dadić Antonija
  4. Gajer Milica
  5. Grgat Duje
  6. Gugo Mia
  7. Hrga Ivona
  8. Ivanišević David
  9. Jelić Ivona
  10. Josipović Luka
  11. Kabić Laura
  12. Kotaraš Nina
  13. Mandić Valentin
  14. Matić Nikolina
  15. Rajić Luka
  16. Štrbac Lorena
  17. Tavić Gabriel
  18. Urukalo Dejan
  19. Zelić Borna




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju