preskoči na sadržaj

Osnovna škola Domovinske zahvalnosti

Login
Sada je točno...

Logo škole

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Šk. kalendar '21./'22.

Raspored zvonjenja

Click here for more graphics and gifs!

PRIJEPODNE

1. 8:00-8:40

2. 8:45-9:25

3. 9:35-10:15

4. 10:30-11:10

5. 11:15-11:55

6. 12:00-12:40

POSLIJEPODNE

1. 14:00-14:40

2. 14:45-15:25

3. 15:35-16:15

4. 16:30-17:10

5. 17:15-17:55

6. 18:00-18:40

Knjižnica

DIGITALNI KATALOG

e-Twinning škola

e-Škola smo od 2016.

Office 365

Microsoft Showcase

Microsoft Showcase School

za 2016./2017.g. i 

2018./2019.

Mi smo ENABLE škola

DABAR

Korisno za učitelje

ncvvo

Kninska tvrđava/muzej

TZ Knin

Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 10. 2011.

Ukupno: 2003407
Ovaj mjesec: 3281
Projekt OŠDZ

Erasmus+ Logo i web

Anketa (mala)
Radujete li se početku školske godine?



Školski profili

Upisi u srednju školu

Obrazovanje

Sigurniji internet

Red Button MUP

Izdavačke kuće

 

Edutorij eŠkole

Časopisi

Portali i e-novine

net.hr

24sata.hr

Dnevnik.hr

Jutarnji list.hr

tportal.hr

Županijska natjecanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Pregled uspjeha naših učenika na županijskim natjecanjima
Autor: Danijel Forjan, 20. 3. 2014.

I ove su godine učenici naše škole ostvarili zapažene uspjehe na pojedinim natjecanjima iz svih predmeta. U nastavku pročitajte samo neke od njih.

Iskrene čestitke želimo učenicima te njihovim učiteljima mentorima kao i puno uspjeha u narednim natjecanjima.


Red.br. Ime i prezime učenika Predmet iz kojeg se natjecao na županijskom Osvojeno mjesto na županijskom
1. MATEO DUJIĆ BIOLOGIJA 1.
2. ANDREA KOVAČEVIĆ HRVATSKI JEZIK 1.
3.

KARLO MARUŠIĆ

MIHAILO KNEŽEVIĆ

MATEO DUJIĆ

JURE RADIĆ

ŠAH 1.
4. KARLO MARUŠIĆ POVIJEST 2.
5. KARLO MARUŠIĆ MATEMATIKA 2.
6. MATEO DUJIĆ FIZIKA 2.
7. KARLO MARUŠIĆ GEOGRAFIJA 3.
8. SANDRO STOJAK POVIJEST 3.
9. NENSI DODIK INFORMATIKA 4.
10. MARIN JURIŠIĆ INFORMATIKA 5.
11.

MARIJA LJUBAS

MARTINA ŠTRBAC

ANDREA DUJMOVIĆ

ANTONIJA BUHA

VJERONAUK 7.

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju