preskoči na sadržaj

Osnovna škola Domovinske zahvalnosti

Login
Sada je točno...

Logo škole

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Šk. kalendar '21./'22.

Raspored zvonjenja

Click here for more graphics and gifs!

PRIJEPODNE

1. 8:00-8:40

2. 8:45-9:25

3. 9:35-10:15

4. 10:30-11:10

5. 11:15-11:55

6. 12:00-12:40

POSLIJEPODNE

1. 14:00-14:40

2. 14:45-15:25

3. 15:35-16:15

4. 16:30-17:10

5. 17:15-17:55

6. 18:00-18:40

Knjižnica

DIGITALNI KATALOG

e-Twinning škola

e-Škola smo od 2016.

Office 365

Microsoft Showcase

Microsoft Showcase School

za 2016./2017.g. i 

2018./2019.

Mi smo ENABLE škola

DABAR

Korisno za učitelje

ncvvo

Kninska tvrđava/muzej

TZ Knin

Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 10. 2011.

Ukupno: 2003167
Ovaj mjesec: 3041
Projekt OŠDZ

Erasmus+ Logo i web

Anketa (mala)
Radujete li se početku školske godine?



Školski profili

Upisi u srednju školu

Obrazovanje

Sigurniji internet

Red Button MUP

Izdavačke kuće

 

Edutorij eŠkole

Časopisi

Portali i e-novine

net.hr

24sata.hr

Dnevnik.hr

Jutarnji list.hr

tportal.hr

Natjecanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Vremenik natjecanja - ŠKOLSKA RAZINA
Autor: Danijel Forjan, 26. 11. 2011.

Tablični prikaz ŠKOLSKE RAZINE natjecanja.


r. br.

područje

tajnici

školska

razina

  1.  

LiDraNo – literarno, novinarsko i dramsko-scensko stvaralaštvo

Maja Zrnčić, prof.

do 18. siječnja (srijeda)

od 30. do 31. siječnja (ponedjeljak i utorak -općinska i gradska razina)

  1.  

Natjecanje iz hrvatskoga jezika

Anđa Suvala, prof.

2. veljače (četvrtak)

  1.  

Natjecanje iz engleskoga jezika

Ivana Lekić, prof.

24. siječnja (utorak)

  1.  

Natjecanje iz njemačkoga jezika

Ninočka Truck Biljan, prof.

3. veljače (petak)

  1.  

Natjecanje iz francuskoga jezika

Alice Stepinac, prof.

10. veljače (petak)

  1.  

Natjecanje iz talijanskoga jezika

Marija Puškarić, prof.

10. veljače (petak)

  1.  

Natjecanje iz španjolskoga jezika

Cvjetanka Božanić, prof.

10. veljače (petak)

  1.  

Natjecanje iz latinskog i grčkog jezika

Kornelija Pavlić, prof.

30. siječnja (ponedjeljak)

  1.  

Natjecanje iz matematike

Anica Kovač, prof.

14. veljače (utorak)

  1.  

Natjecanje i smotra iz fizike

Nataša Šimić, prof.

25. siječnja (srijeda)

  1.  

Natjecanje iz kemije

Borjanka Smojver, prof.

15. veljače (srijeda)

  1.  

Natjecanje i smotra iz biologije

Olgica Martinis, prof.

16. veljače (četvrtak)

  1.  

Natjecanje iz geografije

Vesna Milić, prof.

8. veljače (srijeda)

  1.  

Natjecanje iz astronomije

Mladen Buljubašić, prof.

6. veljače (ponedjeljak)

  1.  

Natjecanje i smotra

iz informatike –

računalstva

Željka Knezović, prof.

23. siječnja (ponedjeljak)

  1.  

Natjecanje iz povijesti

mr. sc. Marijana Marinović, prof.

7. veljače (utorak)

  1.  

Natjecanje iz logike i filozofije

Milana Funduk, prof.

9. veljače (četvrtak)

 

Natjecanje iz vjeronauka – vjeronaučna olimpijada (OŠ i SŠ)

 

 

Tomislav Tomasić, prof.

27. siječnja (ponedjeljak)

  1.  
  1.  

Smotra projekata iz područja Nacionalnih programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo

Nevenka Lončarić – Jelačić, prof.

do 20. veljače (ponedjeljak)

 

Simulirano suđenje

mr. sc. Tomislav Ogrinšak

do 20. veljače (ponedjeljak)

  1.  

54. natjecanje mladih tehničara

Žarko Bošnjak, prof.

od 30. siječnja do 3.veljače (od ponedjeljka  do petka)

  1.  

Natjecanje učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih i sigurnosnih pravila i upravljanja biciklom Sigurno u prometu

Eugen Ban, prof.

do 10. travnja (utorak)

  1.  

LIK  2012. – natjecanje

/izložba učenika osnovnih i srednjih škola u području vizualnih umjetnosti i dizajna

Zvjezdana Prohaska, prof.

1. veljače (srijeda)

  1.  

50. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

Jadranka Milković, prof.

Josip Burjan, prof.

 

  1.  

55. glazbene svečanosti hrvatske mladeži

Anita Gergorić, prof.

 

  1.  

50. revija hrvatskoga filmskoga i videostvaralaštva

Srećko Listeš, prof.

 

  1.  

Natjecanje mladeži Hrvatskoga Crvenoga križa

 

mr. sc. Majda Fajdetić

 

  1.  

Ekološki kviz Lijepa naša

Marijana Toljan, prof.

 

  1.  

Smotra Dani kruha – dani zahvalnosti za plodove zemlje

Đurđa Kulušić, dipl. uč.

 

  1.  

Smotra i natjecanje hrvatskih GLOBE škola

mr. sc. Diana Garašić

 

  1.  

Smotra učeničkih zadruga

Vesna Marović, dipl. oec.

 

  1.  

Smotra i natjecanje učeničkih domova – Domijada

mr. sc. Oleg Đaković

 

  1.  

Natjecanje u debati

Boris Vampula, univ. spec. cin.

 

  1.  

Škola stvaralaštva „Novigradsko proljeće”

Miroslav Mićanović, prof.

 

  1.  

Mala glagoljska akademija „Juri Žakan”

Maja Zrnčić, prof.

 

 




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju