preskoči na sadržaj

Osnovna škola Domovinske zahvalnosti

Login
Sada je točno...

Logo škole

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Šk. kalendar '21./'22.

Raspored zvonjenja

Click here for more graphics and gifs!

PRIJEPODNE

1. 8:00-8:40

2. 8:45-9:25

3. 9:35-10:15

4. 10:30-11:10

5. 11:15-11:55

6. 12:00-12:40

POSLIJEPODNE

1. 14:00-14:40

2. 14:45-15:25

3. 15:35-16:15

4. 16:30-17:10

5. 17:15-17:55

6. 18:00-18:40

Knjižnica

DIGITALNI KATALOG

e-Twinning škola

e-Škola smo od 2016.

Office 365

Microsoft Showcase

Microsoft Showcase School

za 2016./2017.g. i 

2018./2019.

Mi smo ENABLE škola

DABAR

Korisno za učitelje

ncvvo

Kninska tvrđava/muzej

TZ Knin

Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 10. 2011.

Ukupno: 2003404
Ovaj mjesec: 3278
Projekt OŠDZ

Erasmus+ Logo i web

Anketa (mala)
Radujete li se početku školske godine?



Školski profili

Upisi u srednju školu

Obrazovanje

Sigurniji internet

Red Button MUP

Izdavačke kuće

 

Edutorij eŠkole

Časopisi

Portali i e-novine

net.hr

24sata.hr

Dnevnik.hr

Jutarnji list.hr

tportal.hr

Natjecanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Natjecanja: Uspjesi naših učenika
Autor: Danijel Forjan, 18. 3. 2013.

I ove godine je puno učenika sudjelovalo na školskom natjecanju iz pojedinih predmeta, a neki su ostvarili i  iznimne uspjehe na županijskom natjecanju. Red je da ih pohvalimo na ovaj način jer su svojim zalaganjem i pokazanim znanjem našu školu predstavili u najboljem svjetlu. Ovim putem se zahvaljujem i čestitamo svim učenicima i njihovim učiteljima/mentorima na ostvarenim uspjesima.


Rezultati sa županijske razine natjecanja:

LUCIJA MIHALJEVIĆ, 8.c iz hrvatskog jezika (mentor: Branka Parač),  osvojila 1. mjesto

MATEO DUJIĆ, 7.e iz geografije (mentor: Ljupko Čolić) i biologije (mentor: Igor Borovec) osvojio 1. mjesto, te iz matematike (mentor: Irena Filipović)

STIPE KABIĆ (mentor: Ana Anić-Ivičić), 8.f iz engleskog jezika osvojio 1. mjesto, a iz informatike (mentor: Milka Ivanlić), osvojio 4. mjesto

ŽENSKA RUKOMETNA EKIPA, 5-8. razreda sa mentoricom Bibijanom Batarilo osvojila 1. mjesto

EKIPA ŠAHISTA (MATEO DUJIĆ, KARLO MARUŠIĆ, DANIJEL JURKOVIĆ, IVAN BANOVIĆ), mentorica: Irena Filipović, osvojili su 1. mjesto

ANTONIA OJDANIĆ, 5.d iz geografije (mentor: Ljupko Čolić) osvojila 2. mjesto

KARLO MARUŠIĆ, 6.C iz matematike (mentor: Alenka Bilać), osvojio 2. mjesto

ANTEA DUJIĆ, 4.d iz matematike (mentor: Berta Lepan), osvojila 2. mjesto

BRUNO GUGO, 4.e iz matematike (mentor: Daliborka Anić-Bare) osvojio 6. mjesto

IVAN MIHALJEVIĆ, 5.b iz matematike (mentor: Alenka Bilać), osvojio 3. mjesto

BORNA GUGO, 6.d iz geografije (mentor: Ljupko Čolić) osvojila 3. mjesto

LUKA RADMILO, 7.b iz povijesti (mentor: Davor Podrug) osvojio 3. mjesto

KATARINA KRVAVICA, 7.a iz povijesti (mentor: Davor Podrug) osvojila 4. mjesto

ROBERT LOVRINOVIĆ i MIHAJLO PREOČANIN, 8.a iz informatike (mentor: Danijel Forjan) osvojili 5. mjesto

KARMELA ZELIĆ (8.e), ROBERTO KNEŽEVIĆ (8.g) sa mentoricom Danirom Marić te JURE RADIĆ (7.a) i JOSIP STOJAK (7.b) sa mentoricom Frankom Mandić iz vjeronauka osvojili su 6. mjesto

BARBARA ČAČIĆ, 5.a iz geografije (mentor: Ivan Čala) osvojila 6. mjesto

KARLO MARUŠIĆ, 6.c iz geografije (mentor: Ivan Čala) osvojio 8. mjesto

ISKRENE ČESTITKE UČENICIMA I NJIHOVIM MENTORIMA NA ZAPAŽENIM USPJESIMA!!





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju