preskoči na sadržaj

Osnovna škola Domovinske zahvalnosti

Login
Sada je točno...

Logo škole

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Šk. kalendar '20./'21.

Raspored zvonjenja

Click here for more graphics and gifs!

PRIJEPODNE

1. 8:00-8:40

2. 8:45-9:25

3. 9:35-10:15

4. 10:20-11:00

5. 11:10-11:50

6. 11:55-12:35

POSLIJEPODNE

1. 14:00-14:40

2. 14:45-15:25

3. 15:35-16:15

4. 16:20-17:00

5. 17:10-17:50

6. 17:55-18:35

Knjižnica

DIGITALNI KATALOG

Kriterij vladanja

e-Twinning škola

e-Škola smo od 2016.

Office 365

Microsoft Showcase

Microsoft Showcase School

za 2016./2017.g. i 

2018./2019.

Mi smo ENABLE škola

DABAR

Korisno za učitelje

ncvvo

Kninska tvrđava/muzej

TZ Knin

Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 10. 2011.

Ukupno: 1946043
Ovaj mjesec: 5774
Projekt OŠDZ

Erasmus+ Logo i web

Anketa (mala)
Radujete li se početku školske godine?



Školski profili

Upisi u srednju školu

Obrazovanje

Sigurniji internet

Red Button MUP

Izdavačke kuće

 

Edutorij eŠkole

Časopisi

Portali i e-novine

net.hr

24sata.hr

Dnevnik.hr

Jutarnji list.hr

tportal.hr

Raspored informacija
Raspored informacija 2019./2020.
Nataša Mudronja / datum: 27. 9. 2019. 09:48

RAZREDNA NASTAVA

IME I PREZIME

DAN

ŠK.SAT

Anić-Bare Daliborka

četvrtak

2.sat

Čolak Ines

ponedjeljak

2.sat

Dujilović Marušić Jadranka

ponedjeljak

3.sat

Ercegovac Marija

petak

4.sat

Friganović Đurđica

 

 

Ganić Zdenka

srijeda

3.sat

Kero Marija

utorak

2.sat

Kraljić Katica

četvrtak

3.sat

Kunčić Danijela

ponedjeljak

3.sat

Lepan Berta

utorak

3.sat

Lovrić Karolina

srijeda

3.sat

Macura Biljana

srijeda

3.sat

Mihaljević Zdravka

srijeda

3.sat

Mudrinić Ana

četvrtak

3.sat

Radović Mira

ponedjeljak

2.sat

POSEBNI ODJEL

Jadrić Ivana

ponedjeljak

5.sat

Migić Izabela

ponedjeljak

5.sat

 
 

PREDMETNA NASTAVA

IME I PREZIME

DAN

ŠK.SAT

Bajan Ana

ponedjeljak

2.sat

Bajat Maja

 

 

Banjan Ana

 

 

Bartolović Jelena

ponedjeljak

3.sat(smjena B)

Batić Petra

utorak

poslije 6.sata

Bilić Zdenka

utorak

5.sat

Boban Šentija Anđela

 

 

Borovac Igor

utorak

5.sat (smjena A)

Borovac Željka

srijeda

4.sat

Brajković Marina

 

 

Bukarica Suzana

srijeda

4.sat

Čala Ivan

petak

3.sat

Čelan Ana

petak

2.sat

Čolić Ljupko

utorak

3.sat

Čupković Zlata

utorak

4.sat

Ćaćić Arapović Antonela

 

 

Dobrić Darko

 

 

Fatović-Gligora Ana

 

 

Grubić Milan

 

 

Ivković Nena

četvrtak

1.sat

Jadrić Tatjana

utorak

2.sat

Jurković Jozo

petak

3.sat

Kero Jelena

srijeda

1.sat

Krišto Ivana

četvrtak

2.sat

Lekić Marina

petak

5.sat (smjena A)

Lemo Mario

 

 

Ljubas Sandra

utorak

9:55-10:40

Marić Danira

 

 

Mijač Marija

četvrtak

3.sat

Marković-Komarica Snježana

četvrtak

4.sat

Medaković Nikolina

 

 

Mudronja Nataša

četvrtak

5.sat

Podrug Davor

petak

3.sat

Preden Mario

ponedjeljak

3.sat

Raić Ivan

utorak

3.sat

Sarić Katarina

utorak

3.sat

Šimić Gabrijela

ponedjeljak

6.sat

Šimić Čolić Slavica

srijeda

3.sat

Škundrić Anita

utorak

2.sat

Štingl Tomislav

četvrtak

5.sat (popodne)

Tomić Vinko

 

 

Totić Tina

ponedjeljak

3.sat

Zelić Kovačević Sanela

ponedjeljak

1.sat

Zorić Branka

ponedjeljak

2.sat

 

 

PŠ GOLUBIĆ

Ćaćić-Arapović Domagoj

utorak

3.sat

Jazvić Ivančica

utorak

3.sat

Matić Vesna

utorak

4.sat

PŠ KIJEVO

Perić Ivanka

 

 

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju