Povodom Međunarodnog dana osviještenosti o otpadu od hrane koji se obilježava 29. rujna svake godine svi učenici prvih razreda naše škole dobili su na poklon slikovnicu Kako su Dora i Mario spasili hranu. Slikovnice je darovalo Ministarstvo poljoprivrede u koordinaciji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja.

Kako bi učenici već od najranije dobi usvojili pozitivne navike i razmišljanja o hrani učiteljice su izdvojile jedan dio sata te su im kroz slikovnicu pokušali objasniti pojam otpad od hrane na zanimljiv i njima prihvatljiv način.

Pravilnici

PRAVILNIK O RADU ŠKOLSKE KNJIŽNICE PRAVILNIK O RADU PRAVILNIK O PROVEDBI POSTUPAKA JEDNOSTAVNE NABAVE ROBA, USLUGA I RADOVA PRAVILNIK O SIGURNOJ I ODGOVORNOJ UPOTREBI INFORMACIJSKO-KOMUNIKACIJSKE TEHNOLOGIJE OSNOVNE ŠKOLE DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI PRAVILNIK O...

Kućni red

PRAVILNIK O KUĆNOM REDU IZMJENE I DOPUNE PRAVILNIKA O KUĆNOM REDU - stupile na snagu 13.10.2020