Nacionalne oznake kvalitete za eTwinning projekt „Not just penpals“

Tijekom školske 2023./2024. godine pedagoginja Ivana Vidović, s učenicima 4.b razreda, i knjižničarka Marijana Blažević, s učenicima 4.d razreda, sudjelovale su u međunarodnom eTwinnig projektu „Not just penpals“. Za uspješno proveden projekt nagrađene su nacionalnom oznakom kvalitete. Rezultati i tijek projekta vidljivi su na stranicama Škole.

Bye Bye Friends

Bliži nam se kraj nastavne godine, a samim tim i kraj ovogodišnjeg eTwinning projekta Not just penpals. Učenici 4.d razreda napisali su što im se najviše svidjelo u projektu i samim tim pozdravili svoje prijatelje iz cijeloga svijeta.

Sve možete pogledati na sljedećoj poveznici.

V.I.P.

Zadatak za mjesec travanj projekta Not just penpals bio je predstavljanje važnih osoba iz svog kraja. Učenici 4.d razreda izrađivali su straničnike na koje su crtali važne osobe iz Hrvatske i zbog čega su te osobe važne.

Radove možete pogledati u GALERIJI.

Suradnički zadatak bio je postaviti pitanja školi partner o važnoj osobi koju oni žele predstaviti te odgovoriti na njihova pitanja o našoj važnoj osobi. Naš razred predstavio je Ivanu Brlić-Mažuranić, dok je škola Özel oran dost koleji – Ankara predstavila Ayşe Begüm Onbaşı, gimnastičarku.

Zajednički dokument možete pogledati na:

Tradicija – 4.d razred

Novi zadatak u eTwinning projektu Not just penpals bio je prikazati tradiciju ili legende s naših područja. Učenici 4.d razreda odlučili su se likovno izraziti i prikazati kako su se kuće nekad izrađivale te su napravili popis imena koje je grad Knin nosio tijekom prošlosti.

Kamene kuće!

U nastavku članka pogledajte radove naših učenika.

Legenda o kralju Zvonimiru

U sklopu eTwinning projekta Not just penpals, učenici 4.b razreda su zajedno s pedagoginjom i učiteljicom istražili prošlost kralja Zvonimira. Zadatak je bio prikazati legende i tradicije svog kraja.

Kao rezultat nastala je e-knjiga Legenda o kralju Zvonimiru koju možete pogledati klikom na poveznicu.

Pravilnici

PRAVILNIK O RADU ŠKOLSKE KNJIŽNICE PRAVILNIK O RADU PRAVILNIK O PROVEDBI POSTUPAKA JEDNOSTAVNE NABAVE ROBA, USLUGA I RADOVA PRAVILNIK O SIGURNOJ I ODGOVORNOJ UPOTREBI INFORMACIJSKO-KOMUNIKACIJSKE TEHNOLOGIJE OSNOVNE ŠKOLE DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI PRAVILNIK O...

Kućni red

PRAVILNIK O KUĆNOM REDU IZMJENE I DOPUNE PRAVILNIKA O KUĆNOM REDU - stupile na snagu 13.10.2020