preskoči na sadržaj

Osnovna škola Domovinske zahvalnosti

Login
Sada je točno...

Logo škole

Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Knjižnica

DIGITALNI KATALOG

Dokumenti

Kriterij vladanja

Kalendar šk.god. 2018/2019

e-Škola smo od 2016.g.

Raspored zvonjenja

Click here for more graphics and gifs!

PRIJEPODNE

1. 8:00-8:45

2. 8:50-9:35

3. 9:40-10:25

4. 10:45-11:30

5. 11:35-12:20

6. 12:25-13:10

POSLIJEPODNE

1. 14:00-14:45

2. 14:50-15:35

3. 15:40-16:25

4. 16:45-17:30

5. 17:35-18:20

6. 18:25-19:10

Office 365

Microsoft Showcase

Microsoft Showcase School

za 2016./2017.g.

Mi smo ENABLE škola

DABAR

Korisno za učitelje

Hrv. pravopis

Upisi.hr - Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole

ncvvo

http://www.ITdesk.info/hr/

Kninska tvrđava/muzej

TZ Knin

Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 10. 2011.

Ukupno: 1832269
Ovaj mjesec: 2020
Anketa (mala)
Moj uspjeh na kraju školske godine će biti:






Školski profili

Upisi u srednju školu

Web godišnjak

Sigurniji internet

Red Button MUP

Izdavačke kuće

 

Edutorij eŠkole

Obrazovanje

Rječnici
Lista linkova je prazna
EU kutak

Časopisi

Portali i e-novine

net.hr

24sata.hr

Sportske novosti

Dnevnik.hr

Jutarnji list.hr

tportal.hr

moje dijete logo

Djelatnici škole

OSNOVNA ŠKOLA DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI – POPIS DJELATNIKA

1. Ravnatelj i administrativno osoblje

R.br.

Prezime i ime

Radno mjesto

1.

Ivan Uzun

ravnatelj

2.

Vidović Ivana

pedagog

3.

Tomljenović Željko

psiholog

4.

Marijana Blažević

knjižničarka

5.

Nikolac-Kaliger Stanka

logoped

 

2. Učitelji/ice

R.br.

Prezime i ime

Radno mjesto

1.

Dujilović M. Jadranka

učiteljica razredne nastave

2.

Lovrić Karolina

učiteljica razredne nastave

3.

Lepan Berta

učiteljica razredne nastave

4.

Anić-Bare Daliborka

učiteljica razredne nastave

5.

Radović Mira

učiteljica razredne nastave

6.

Mudrinić Ana

učiteljica razredne nastave

7.

Ercegovac Marija

učiteljica razredne nastave

8.

Ćaćić-Arapović Domagoj

učitelj razredne nastave

9.

Ganić Zdenka

učiteljica razredne nastave

10.

Lovrić Fabijan

učitelj razredne nastave

11.

Čolak Ines

učiteljica razredne nastave

12.

Kraljić Katica

učiteljica razredne nastave

13.

Friganović Đurđica

učiteljica razredne nastave

14.

Stojanović Marija

učiteljica razredne nastave

15.

Macura Biljana

učiteljica razredne nastave

16.

Kero Marija

učiteljica razredne nastave

17.

Kunčić Danijela

učiteljica razredne nastave

18.

Matić Vesna

učiteljica razredne nastave

19.

Perić Ivanka učiteljica razredne nastave

20.

Zdravka Mihaljević učiteljica razredne nastave

 

   

 

   

21.

Fatović Gligora Ana

učiteljica hrvatskog jezika

22.

Majer Borislava

učiteljica hrvatskog jezika

23.

Branka Zorić

učiteljica hrvatskog jezika

24.

Kovačević Sanela

učiteljica hrvatskog jezika

 

   

25.

Jurković Jozo

učitelj matematike

26.

Migić Izabela

edukator – rehabilitator

27.

Ivana Krišto

učiteljica matematike

28.

Marica Gabre

učiteljica matematike

29.

Kafadar Dubravka

učiteljica engleskog jezika

30.

Banjan Ana

učiteljica engleskog jezika

31.

Marković K. Snježana

učiteljica engleskog jezika

32.

Brajković Marina

učiteljica engleskog jezika

33.

Čolić Šimić Slavica

učiteljica engleskog jezika

34.

Borovac Igor

učitelj biologije i kemije

35.

Bilić Zdenka

učiteljica biologije i kemije

36.

Lucić Simona

učiteljica prirode i biologije

37.

Raić Ivan

učitelj povijesti

38.

Podrug Davor

učitelj povijesti

39.

Čala Ivan

učitelj geografije

40.

Čolić Ljupko

učitelj geografije

41.

Lekić Marina

učiteljica tehničke kulture

42.

Ivković Nena

učiteljica likovne kulture

43.

Jadrić Tatjana

učiteljica likovne kulture

44.

Bogetić Ivona

učiteljica glazbene kulture

45.

Marković Dražen učitelj glazbene kulture

46.

Nera Đonlić Bajanić

učiteljica glazbene kulture

47.

Šimić Gabrijela

učiteljica TZK-e

48.

Čupković Zlata

učiteljica TZK-e

49.

Tomić Vinko

vjeroučitelj

50.

Tina Totić

vjeroučiteljica

51.

Ivan Šimunac

vjeroučitelj

52.

Marić Danira

vjeroučiteljica

53.

Suzana Bukarica

vjeroučiteljica

54.

Lemo Mario vjeroučitelj

55.

Grubić Milan

pravoslavni vjeroučitelj

56.

Ćaćić-Arapović Antonela

učiteljica njemačkog jezika

57.

Antonija Bikić

edukator – rehabilitator

58.

Bajat Grozdana

učiteljica srpskog jezika i kult.

59.

Danijel Forjan

učitelj informatike

60.

Nataša Mudronja učiteljica informatike

61.

Meter Lana

učiteljica engleskog jezika

62.

Bartolović Jelena

učiteljica fizike

63.

Šimunac Ivan vjeroučitelj

64.

Čelan Ana učiteljica matematike

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Administrativno i tehničko osoblje

R.br.

Prezime i ime

STRUKA

1.

Karaga Hermina

ekon. tehn.

2.

Jurković Dejan tajnik

3.

Sarić Josip

univ. bacc. oec.

4.

Teskera Marko

Domar

5.

Gojević Željko

pom. teh. Radnik

6.

Bitunjac Ivana

Kuharica

7.

Radujko Ljilja

pom. kuharica

8.

Jurić Šimunović Ana

spremačica

9.

Jurić Arambašić Ružica

spremačica

10.

Maloča Boja

spremačica

11.

Mrčela Marija

spremačica

12.

Jurić Bare Danica

spremačica

13.

Frankić Andrijana(Golubić)

spremačica

14.

Lončarić Vesna

spremačica

 

preskoči na navigaciju