preskoči na sadržaj

Osnovna škola Domovinske zahvalnosti

Login
Sada je točno...

Logo škole

Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Šk. kalendar '21./'22.

Raspored zvonjenja

Click here for more graphics and gifs!

PRIJEPODNE

1. 8:00-8:40

2. 8:45-9:25

3. 9:35-10:15

4. 10:30-11:10

5. 11:15-11:55

6. 12:00-12:40

POSLIJEPODNE

1. 14:00-14:40

2. 14:45-15:25

3. 15:35-16:15

4. 16:30-17:10

5. 17:15-17:55

6. 18:00-18:40

Knjižnica

DIGITALNI KATALOG

e-Twinning škola

e-Škola smo od 2016.

Office 365

Microsoft Showcase

Microsoft Showcase School

za 2016./2017.g. i 

2018./2019.

Mi smo ENABLE škola

DABAR

Korisno za učitelje

ncvvo

Kninska tvrđava/muzej

TZ Knin

Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 10. 2011.

Ukupno: 2003280
Ovaj mjesec: 3154
Projekt OŠDZ

Erasmus+ Logo i web

Anketa (mala)
Radujete li se početku školske godine?



Školski profili

Upisi u srednju školu

Obrazovanje

Sigurniji internet

Red Button MUP

Izdavačke kuće

 

Edutorij eŠkole

Časopisi

Portali i e-novine

net.hr

24sata.hr

Dnevnik.hr

Jutarnji list.hr

tportal.hr

Raspored informacija
Raspored informacija 2021./2022.
Marijana Blažević / datum: 29. 9. 2021. 09:48

 

RAZREDNA NASTAVA

Razred

IME I PREZIME

DAN

ŠK.SAT

1.a

Marija Ercegovac

   

1.b

Karolina Lovrić

   

1.c

Ana Mudrinić (Sara Porobija)

 

 

1.d

Domagoj Ćaćić-Arapović

 

 

2.a

Mira Radović

 

 

2.b

Jadranka Dujilović Marušić

 

 

2.c

Biljana Macura

 

 

2.d

Zdravka Mihaljević

 

 

3.a

Zdenka Ganić

 

 

3.b

Ines Čolak

 

 

3.c

Daliborka Anić-Bare

 

 

3.d

Katica Kraljić

 

 

4.a

Đurđica Friganović

 

 

4.b

Danijela Kunčić

 

 

4.c

Marija Kero

 

 

 

POSEBNI ODJEL

PO1

Antonija Bikić

 

 

PO2

Vanja Vučemilović-Šimunović

 

 

 

 

 

 

PREDMETNA NASTAVA

Razred

IME I PREZIME

DAN

ŠK.SAT

5.a

Davor Podrug

 

 

5.b

Branka Zorić (Tea Periša)

 

 

5.c

Snježana Marković-Komarica

 

 

5.d

Danira Marić

 

 

6.a

Slavica Šimić Čolić

 

 

6.b

Sanela Zelić Kovačević

 

 

6.c

Ivana Jurešić (Suzana Škarica)

 

 

6.d

Marina Brajković

 

 

7.a

Jozo Jurković

 

 

7.b

Ivan Čala

 

 

7.c

Anita Škundrić

 

 

7.d

Igor Borovac

 

 

7.e

Ljupko Čolić (Marin Šalinović)

 

 

8.a

Tatjana Jadrić

 

 

8.b

Suzana Bukarica

 

 

8.c

Marina Lekić

 

 

8.d

Zlata Čupković

 

 

 

Razred

PŠ GOLUBIĆ

1.a

Dubravka Džapo

 

 

2.a

Ivančica Jazvić (Slađana Sović)

 

 

3.a/4.a

Vesna Matić

 

 

 

PŠ KIJEVO

1.a/2.a/4.a

Ivanka Perić

   

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju