« Veljača 2025 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
PRIJEPODNE
1. 8:00-8:45
2. 8:50-9:35
3. 9:40-10:25
4. 10:45-11:30
5. 11:35-12:20
6. 12:25-13:10
POSLIJEPODNE
1. 14:00-14:45
2. 14:50-15:35
3. 15:40-16:25
4. 16:45-17:30
5. 17:35-18:20
6. 18:25-19:10
OSNOVNA ŠKOLA DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI – POPIS DJELATNIKA
1. Ravnatelj i stručni suradnici
R.br. |
Ime i prezime |
Radno mjesto |
1. |
Marija Stojanović |
ravnateljica |
2. |
Ivana Vidović |
pedagog |
3. |
Željko Tomljenović |
psiholog |
4. |
Marijana Blažević |
knjižničarka |
5. |
Stanka Nikolac-Kaliger |
logoped |
2. Učitelji/ice
R.br. |
Ime i prezime |
Radno mjesto |
1. |
Zdenka Ganić |
učiteljica razredne nastave |
2. |
Ines Čolak |
učiteljica razredne nastave |
3. |
Daliborka Anić-Bare |
učiteljica razredne nastave |
4. |
Katica Kraljić |
učiteljica razredne nastave |
5. |
Đurđica Friganović |
učiteljica razredne nastave |
6. |
Danijela Kunčić |
učiteljica razredne nastave |
7. |
Marija Kero |
učiteljica razredne nastave |
8. |
Marija Ercegovac |
učiteljica razredne nastave |
9. |
Karolina Lovrić |
učiteljica razredne nastave |
10. |
Ana Mudrinić |
učiteljica razredne nastave |
11. |
Ivančica Jazvić |
učiteljica razredne nastave |
12. |
Mira Radović |
učiteljica razredne nastave |
13. |
Jadranka Dujilović Marušić |
učiteljica razredne nastave |
14. |
Biljana Macura |
učiteljica razredne nastave |
15. |
Zdravka Mihaljević |
učiteljica razredne nastave |
16. |
Ivanka Perić |
učiteljica razredne nastave |
17. |
Domagoj Ćaćić-Arapović |
učitelj razredne nastave |
18. |
Vesna Matić |
učiteljica razredne nastave |
19. |
Dubravka Džapo |
učiteljica razredne nastave |
20. |
Sanela Kovačević Zelić |
učiteljica hrvatskog jezika |
21. |
Petra Fišer |
učiteljica hrvatskog jezika |
22. |
Ana Fatović-Gligora |
učiteljica hrvatskog jezika |
23. |
Branka Zorić |
učiteljica hrvatskog jezika |
24. |
Anita Škundrić |
učiteljica hrvatskog jezika |
25. |
Jozo Jurković |
učitelj matematike |
26. |
Ivana Jurišić |
učiteljica matematike |
27. |
Ana Lovrić/Suzana Škarica(z) |
učiteljica matematike |
28. |
Marija Mijač |
učiteljica matematike |
29. |
Ana Banjan |
učiteljica engleskog jezika |
30. |
Marina Brajković |
učiteljica engleskog jezika |
31. |
Snježana Marković Komarica |
učiteljica engleskog jezika |
32. |
Marijana Ercegovac |
učiteljica engleskog jezika |
33. |
Slavica Čolić Šimić |
učiteljica engleskog jezika |
34. |
Igor Borovac |
učitelj biologije i kemije |
35. |
Zdenka Bilić |
učiteljica biologije i kemije |
|
|
|
37. |
Željka Borovac |
učiteljica kemije |
38. |
Ivan Raić |
učitelj povijesti |
39. |
Davor Podrug |
učitelj povijesti |
40. |
Ivan Čala |
učitelj geografije |
41. |
Ljupko Čolić |
učitelj geografije |
42. |
Jelena Prnjat/Iva Maloča(z) |
učiteljica fizike |
43. |
Marina Lekić |
učiteljica tehničke kulture |
45. |
Tatjana Jadrić |
učiteljica likovne kulture |
46. |
Ivona Bogetić |
učiteljica glazbene kulture |
47. |
Dražen Marković |
učitelj glazbene kulture |
48. |
Nera Đonlić Bajanić |
učiteljica glazbene kulture |
49. |
Gabrijela Šimić |
učiteljica TZK-e |
50. |
Tomislav Štingl |
učitelj TZK-e |
51. |
Bernard Šarić |
vjeroučitelj |
53. |
Danira Marić |
vjeroučiteljica |
54. |
Suzana Bukarica |
vjeroučiteljica |
55. |
Mario Lemo |
vjeroučitelj |
56. |
Mario Preden |
vjeroučitelj |
57. |
Milan Grubić |
pravoslavni vjeroučitelj |
58. |
Antonela Ćaćić-Arapović |
učiteljica njemačkog jezika |
59. |
Nataša Mudronja |
učiteljica informatike |
60. |
Petra Batić |
učiteljica informatike |
61. |
Bogdana Bjedov |
učiteljica informatike |
62. |
Melani Šošić |
učiteljica informatike |
63. |
Nikolina Medaković |
učiteljica srpskog jezika i kult. |
64. |
Maja Bajat |
učiteljica srpskog jezika i kult. |
65. |
Antonija Bikić |
edukator-rehabilitator |
66. |
Jelena Kero |
edukator-rehabilitator |
3. Administrativno i tehničko osoblje
R.br. |
Prezime i ime |
STRUKA |
1. |
Karaga Hermina |
ekon. tehn. |
2. |
Jurković Dejan | tajnik |
3. |
Kurbaša Ante |
admin. blagajnik |
4. |
Teskera Marko |
domar |
5. |
Dražen Barišić |
pom. teh. radnik |
6. |
Bitunjac Ivana |
kuharica |
7. |
Radujko Ljilja |
pom. kuharica |
8. |
Jurić Arambašić Ružica |
spremačica |
9. |
Galiot Irena |
spremačica |
10. |
Mrčela Marija |
spremačica |
11. |
Klepica Željka |
spremačica |
12. |
Šabić Vesna(Golubić) |
spremačica |
13. |
Nada Mirčić |
spremačica |
14. |
Samardžija Ljilja |
spremačica |
15. |
Damjanović Dijana |
spremačica |